Velmi nudný výlev

27. dubna 2009 v 17:42 | Paige
Po nějaké té době, vám něco popovídám o mém životě. Samozřejmě je nudný stejně jako vždycky, ale chci tento článek použít, jako menší trénink k příštímu týdnu, kdy píšu spolu s dalšími, čtyřmi spolužáky 3 písemnou práci ze slohu, na téma líčení.
Ovšem k dřívějšímu domácímu úkolu, najít v kterékoli knížce kus líčení, jsem bez váhání vybrala ROZBŘESK. Díky této velmi úspěšné knížce u teenagerů( nevím jak se to píše), ale také u dospělích, jsem si vysloužila za 1. Je to sice 2-3 týdny zpátky, ale proč se nepochlubit, že ano?!
Dnešní den nebyl také špatný. Ze zeměpisu jsem dostala také za 1. Při hodině českého jazyka, konkrétně slohu, kdy nás vyučuje velmi ''stará'' učitelka, která je mladá s vráskami ( učila také mého tátu) mě a moji kolegyni Janču poslala zalít muškáty na školním balkónu to dopadlo, že všechno kolem bylo zalito, jen ne ty polouschlé muškaty. Byl zřejmě na nás velmi hezký pohled. I policista, který zrovna procházel se na nás díval divným a ostrým výrazem. No ovšem naštěstí jsme to zalili. Zítra mě čekají třidní schůzky. No až na tu fyziku, ze které mě vycházi za 3 by ty známky v celku ustály.
No, vcelku dlouhý článek nemyslíte? Ale já už se z těch mím žvástů myslím pomynu. Takže přidám bleskovku. Nějaký ten shootek a twitter Miley.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lyssa.Mary♥Sbéčko Lyssa.Mary♥Sbéčko | Web | 27. dubna 2009 v 17:54 | Reagovat

to máš hezké :) jsem psala taky slohovku ..líčení ,ale ne na Rozbřech ,ale Jarní příroda → ohodně lepší než charakteristika,popis města,nebo popis praconího postupu :D

2 Celene SB Celene SB | Web | 27. dubna 2009 v 19:28 | Reagovat

super :) já chci taky slohovku!! :-( my žádný nepíšem  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama